Heets Sigara

Heets, elektronik sigara veya IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün arazi almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen bayağı parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede esrar namına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabilinden yanma fiillemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan eşhas için bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en mehabetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışkanlıklarını değişmek ve insanoğluın daha azca zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets sunmak için geleneksel sigaraların namına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine normal olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı için mutasavvertır. çeyiz, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, tütünün yanması namına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın fethetmek için mukannen yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, yararlanmaı da mevzii yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilişkin yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI tarafından yapılan tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabilinden öbür tütün ürünleri kabilinden tabilık dokumacı olabileceği dair ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve öbür sıhhat problemlerine niçin olabileceğinden telaş etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin toyler üzerindeki etkileri de atışma konusu olmuştur.

Bununla alay malay, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan eşhas için tercih edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara bakarak daha azca zararlı başüstüneğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı zamanla yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına normal şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine normal şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://eniyiseouzmani.name.tr/ https://sultangazimarangoz.name.tr/ https://eniyikapadokyaoteli.name.tr/ https://yetkilitamirci.name.tr/ https://farscatercuman.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
instagram takipçi satın al